Mikołaje DROGI

28-29 grudnia paczki świąteczne dotarły dla dzieciaków zamieszkałych małe miejscowości w naszym województwie podlaskim.
Dziękujemy naszym przyjaciołom związanych ze Stowarzyszeniem Droga, którzy w czasie Adwentu organizowali zbiórki słodyczy do paczek oraz wolontariuszom za to, że mogli poświęcić swój czas, by je przygotować i  dotrzeć do dzieci z prezentami.

Oto jeden z licznych listów, który dotarł do Stowarzyszenia. Pamiętajcie te słowa podziękowań należą się wszystkim, którzy wspierają naszą misję.

„Witam, nazywam się Agnieszka Stasiełuk mieszkam z dziewięcio osobową rodziną w Przystawce gm, Janów. W tym roku córka jeździła na kolonie do Jastarni, stąd dostaliśmy od Państwa paczkę żywnościową na święta, a wczoraj 28 grudnia zostaliśmy mile zaskoczeni przez wolontariuszy paczkami dla dzieci od Mikołaja. Była to dla moich dzieci duża niespodzianka. Dzieci są zadowolone, noszą kapciuszki robione, przytulają piękne maskotki więcej sprawiło im to radości niż pluszaki kupione przez mamę. Więc pragnę podziękować serdecznie księdzu jak również całemu Stowarzyszeniu Droga za okazanie nam dobrego serca szczególnie dziękują Wam moje dzieci za paczkę na święta a najbardziej za paczki niespodzianki od Mikołaja. Pragniemy życzyć całemu Stowarzyszeniu Droga Wszystkiego Najlepszego z Nadchodzącym Nowym 2016 Rokiem.
Pozdrawiamy serdecznie!
Szczęść Boże!”

DZIĘKUJEMY dzięki Waszemu oddaniu dzieją się piękne i dobre rzecz.