Klub Reintegracji Rodzin

Każdego dnia do Naszego Domu przybiegają dzieci strudzone po dniu „pracy”,
aby zjeść ciepły obiadek, odrobić z ciociami lekcje, wziąć udział w przygotowanych zajęciach.
Dzieciom, które pracują nad sobą, sumiennie pokonując trudności co nie zawsze przychodzi szybko i łatwo.
Jednak motywacja jest warta wielu wyrzeczeń.

Nagrodą za zdobyte osiągnięcia organizowane są sobotnie atrakcje – coś,
co da radość i wielką satysfakcję oraz siły do dalszej pracy nad sobą.

Nasi podopieczni zostali zaproszeni na sportowe emocje – mecz młodzieżowych reprezentacji (U-21) Polska – Rumunia. Dla wielu z nas było to pierwsze zetknięcie z nowym Stadionem Miejskim, który zrobił niesamowite wrażenie. Obserwowanie piłkarzy w akcji było niezapomnianym przeżyciem, które niejednego z naszych chłopców zainspirowało do rozwijania swojego sportowego talentu, by i oni mogli w przyszłości stać się wielkimi piłkarzami.

Natomiast w Święto Ziemniaka odbyły się liczne konkurencje takie jak najdłuższa obierka, rzut do celu, obraz wykonany z ziemniaczanych stempelków, poszukiwania zaginionego kartofla czy pisanie ody do ziemniaka. Kulminacją tej imprezy była uczta, podczas której nasze podniebienia rozkoszowały się smakiem znakomitej babki, kiszki ziemniaczanej, kluseczek przygotowanych przez naszych podopiecznych rodziców.