Nowe Władze Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Droga – Razem Ku Przyszłości

Z radością informujemy, że podczas Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Droga, które odbyło się 7 września 2024 roku, Prezes Krzysztof Paliński uzyskał ponownie ogromne zaufanie naszych członków! W głosowaniu wzięło udział 98 uprawnionych osób, z czego aż 83 głosy oddano na naszego dotychczasowego Prezesa. To wyjątkowy wynik, który świadczy o sile jego przywództwa oraz wsparciu, jakie Krzysztof Paliński otrzymał od naszej społeczności. Dziękujemy za dotychczasową pracę w ostatnich trzech latach, szczególnie w tak trudnym okresie dla Stowarzyszenia. Cieszymy się na dalszą współpracę pod Twoim przewodnictwem. Gratulujemy raz jeszcze ponownego wyboru i życzymy wielu sukcesów w kierowaniu naszą organizacją! Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować ustępującemu Zarządowi za ich poświęcenie i pracę na rzecz naszego Stowarzyszenia. Z radością witamy nowo wybrany Zarząd Stowarzyszenia:

1. Dorota Szumska
  2. Krzysztof Grzybek
  3. Krzysztof Sawicki
  4. Małgorzata Stankiewicz
  5. Małgorzata Gudewicz
  6. Katarzyna Rafałko
  7. Marta Daniszewska
  8. Krzysztof Idźkowski
  9. Elżbieta Powichrowska

Jesteśmy przekonani, że Wasza świeża energia, pomysły i oddanie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej misji. Serdecznie gratulujemy również nowo wybranej Komisji Rewizyjnej:

1. Halina Sieklucka
  2. Elżbieta Rogowska

Wierzymy, że Komisja Rewizyjna w pełni wykorzysta swoje kompetencje, aby wspierać rozwój naszej organizacji. Dziękujemy wszystkim członkom za aktywny udział w głosowaniu oraz zaangażowanie w sprawy Stowarzyszenia. Razem tworzymy siłę! Życzymy powodzenia wszystkim w pełnieniu tak ważnych funkcji w naszym Stowarzyszeniu.