Kurier Poranny wraz z Gazetą Współczesną od 10 lat organizuje „Pociąg Marzeń” na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie „Droga”.

Z ogromnym entuzjazmem i dumą informujemy o przedsięwzięciu, które ma na celu wsparcie naszych podopiecznych. Kurier Poranny organizuje wyjątkową akcję pomocową pod nazwą „Pociąg Marzeń” W tym roku ruszamy z naszymi rodzinami do Gołdapi i tam spełnimy marzenia dzieci i ich rodzin, które znajdują się pod opieką Stowarzyszenia. Chcemy dać im możliwość przeżycia niezapomnianych chwil, które często wydają się nieosiągalne.

Wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby wesprzeć w spełnieniu marzeń o wyjątkowych wakacjach, zachęcamy do kontaktu z Kurierem Porannym: e-mail: reklama.białystok@polskapress.pl lub telefony: 695 308 982 i 519 503 506.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowościach i inicjatywach związanych z akcją.