Jarmark w Kiermusach

Warto tam być

Jarmark Tradycyjnie Zdrowej Żywności i Rękodzieła Ludowego

19 pażdziernik 2014r (niedziela) w Kiermusach

W niedzielę 19 października 2014 roku w Kiermusach, odbędzie się Jarmark Tradycyjnie Zdrowej Żywności i Rękodzieła Ludowego, pod  hasłem ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA.

Każdy kto okaże swe wielkie serce obdarowując nas przyborami szkolnymi, bądź Fundację Happy Dog suchą karmą, otrzyma kiermusiańską kiełbaskę za darmo, a kto choć przysłowiową złotówką wesprze otrzyma do ziemniaka, pyszny sosik czosnkowy.

Jarmark umilą występy Szkoły Estradowej im. Anny German oraz dzieci z zespołu "Słońce w Kapeluszu" ze Spółdzielni Słoneczny Stok oraz podopieczni Stowarzyszenia Droga. Certyfikowany Instruktor Zumba Kids Magdalena Łukasik, poprowadzi zajęcia taneczne dla chętnych.

Na stoiskach jak zwykle nie zabraknie i innych tradycyjnych wyrobów: wędlin, miodów i nalewek wszelakich, wybornego pieczywa i podlaskich serów, owoców i warzyw z kruszewskimi ogórkami na czele czy marynat i przetworów wszelkich.