Akcja

Koncert TGD

23 listopada 2013 roku odbył się koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Osobą prowadzącą był Damian Aleksander odtwórca roli "Korczaka" i "Upiora". Koncert był inauguracją rozpoczęcia pomocy w przetrwaniu zimy potrzebującym rodzinom z województwa podlaskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kochani

23 listopada 2013 roku o godz. 18:00 odbędzie się koncert TGD - Trzecia Godzina Dnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej, ul Odeska 1 w Białymstoku o godz.: 18:00.

TGD -Trzecia Godzina Dnia - to dwudziestoosobowy chór młodzieżowy, grono solistów oraz zespół instrumentalny wykonujacy muzykę z chrześcijańskim przesłaniem utrzymaną w nurcie pop-gospel.

Specjalnym gościem, zarówno osobą prowadzącą będzie Damian Aleksander odtwórca roli "Upiora" i "Korczaka".

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na misje realizowane przez Stowarzyszenie.

(wiecej informacji o zespole http://www.tgd.kdm.pl)