Koncert SOYKA KWINTET

19 stycznia 2015 rok godz. 19:00

w Operze i Filharmonii Podlaskiej,

odbędzie sie spotkanie z okazji 25 lat Misji Stowarzyszenia DROGA na Podlasiu.

Podczas tej uroczystosci wystąpi SOYKA KWINTET.

Patron Medialny TVP Białystok.

Bilet-cegiełka dostępne: biuro Stowarzyszenia DROGA, ul. Proletariacka 21, tel 85 6524717.

Stanisław Soykaśpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko.

O nas< Ludzie< Zarząd i dane< Historia< Aktualności< In Memoriam< Archiwum<