Jarmark w Kiermusach

Dziękujemy bardzo, wszystkim razem i każdemu z osobna za Wasze WIELKIE SERCA. Jarmark w Kiermusach był magiczny, dzieci śpiewały tak, że wszystkim nogi same chodziły.

54 osoby przyjechały do Kiermus dzięki uprzejmości KPKM w Białymstoku.  Pan Andrzej przywitał nas ciepłą herbatką oraz pysznymi kanapkami. Wszyscy tańczyli, śmiali się i wyśmienicie bawili. Smakowite kiełbaski nad ogniskiem oraz przepyszne pieczone ziemniaczki, tak w miłej atmosferze, minął szybko niedzielny czas. Serdecznie dziękujemy uczniom szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku prowadzonej przez Helenkę Mieszkuniec, podopiecznym Słońce w Kapeluszu” z klubu „Kaktus” Spółdzielni Mieszkaniowej Słoneczny Stok oraz wolontariuszom ze Stowarzyszenia „Droga” i Gimnazjum im. J.P. II w Kleosinie.

Zapraszamy 7 grudnia 2014 roku (niedziela) na Świąteczny Jarmark do Kiermus. My, też tam będziemy.