Bal Charytatywny

Kochani,

W sobotę  25 lutego odbył się Charytatywny Bal Uniwersytecki w Auli  Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB, organizowany przez Uniwersytet Białostocki,  podczas którego odbyła się aukcja prowadzona przez  Dariusza Szadę – Borzyszkowskiego na rzecz Stowarzyszenia Droga.

Punktem kulminacyjnym Balu była aukcja obrazów i innych przedmiotów wykonanych przez naszych podopiecznych ich rodziców i inne osoby, którym leży na sercu los Stowarzyszenia.

Uczestnicy balu z wielką dobrodusznością i hojnością licytowali wystawione na aukcję przedmioty, a jej rezultat przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.  Kwota, którą zebraliśmy wynosi11 280zł, którą przeznaczymy na remont mieszkań dzieci powracających z Domów Dziecka w ramach programu Odzyskać Dziecko.

W sposób szczególny pragniemy serdecznie podziękować Rektorowi dr hab. Robertowi W. Ciborowskiemu, oraz innym  uczestnikom balu za tak szlachetną pomoc.